Chcete byť nezabudnuteľné?

 

Už sme asi všetci stihli postrehnúť, že s príchodom nového roku sa menia i módne trendy. Niektoré kúsky sú na scéne stále, druhé napríklad len jednu sezónu a iné sa do nej vrátia aj po rokoch. Rok 2019 si pravdepodobne potrpí na našu výšku.

 

Biele tenisky sú spolu so sandálmi a vzdušnými šatami synonymom leta. Hoci sa ľahšie zašpinia, nemusia to byť obuv len na jednu sezónu. Ak sa o nich správne postaráte, vydržia vám aj niekoľko rokov. Prečítajte si naše tipy, ako efektívne vyčistiť biele tenisky.

 

Kožená obuv je synonymom kvality a štýlu. Cenovky na týchto topánkach sú síce trochu vyššie, časom sa vám však investícia vráti v podobe pohodlia a výdrže. V čom sú tieto topánky lepšie ako syntetické?

 

Nákup topánok na internete je dnes úplne bežný a prináša výhody, ktoré v kamenných predajniach nenájdete. Napriek tomu sa niektorí ľudia obávajú nákupu cez internet, keď ide o topánky. Prezradíme vám pár tipov, ako si vybrať čo najlepšie topánky online a užívať si výhody nakupovania z domu.

 

Chceli by ste lodičky nosiť častejšie, odrádzajú vás však boľavé nohy? Alebo ste topánky na opätku nikdy nenosili a neviete, ktoré si vybrať na výnimočnú spoločenskú udalosť? Prezradíme vám pár tipov, ako si vybrať tie správne lodičky a užiť si ich nosenie v dni, keď chcete byť za dámu.

 
 

Hoci tenisky majú slúžiť ako športová obuv, milujeme ich aj na bežné nosenie. Nie je sa čo čudovať - sú pohodlné, a navyše štýlové. Dnes ich môžeme nosiť pokojne aj k šatám či sukniam. Niektoré druhy obuvi sú nadčasové, pri teniskách sa však radi sa necháme zlákať aj novými trendmi. Aké botasky sa teda budú nosiť tento rok?

Pravidelné novinky od nás priamo pre Vás. Ako? Jednoducho!

John-C.sk nájdete na GLAMI.sk

Copyright © 2016 JOHN-C s.r.o. Košice.

Grafika a vývoj bart.sk