5 + 1 výhod kožených topánok

Kožená obuv je synonymom kvality a štýlu. Cenovky na týchto topánkach sú síce trochu vyššie, časom sa vám však investícia vráti v podobe pohodlia a výdrže. Ak už doma nejaké kožené topánky máte, určite nám dáte zapravdu, že sa to jednoducho oplatí. V čom sú tieto topánky lepšie ako syntetické?

 

 

1. Pohodlie a prispôsobenie

Kožené topánky sa stanú vašou druhou kožou. Nielen, že sú po čase mäkšie a pohodlnejšie, ale vedia sa prispôsobiť vašej nohe a jemne sa roztiahnuť do požadovaného tvaru. Ak sú aj topánky zo začiatku tvrdšie, časom povolia a ich kvalitu si budete užívať o to dlhšie.

 

2. Priedušnosť

Vďaka prírodnému materiálu sú kožené topánky vzdušnejšie než syntetické, noha sa tak menej potí. To oceníte najmä pri celodennom nosení uzavretej obuvi, ako aj v lete, keď je vám horúco aj bosým. Výhody kože sú teda poznateľné pri zimných čižmách aj letných sandáloch.

 

3. Dlhšia životnosť

Kvalitný prírodný materiál vydrží dlhšie než syntetika, preto sa netreba nechať odradiť vyššou cenou. Časom sa vám investícia vráti a vaše obľúbené topánky budete môcť nosiť rok čo rok! Najmä pri nadčasovej obuvi, ako sú čierne lodičky či poltopánky k obleku, oceníte, že vlastníte kvalitný kúsok, na ktorý sa môžete spoľahnúť za každých okolností.

 

4. Kvalita a štýl

Ak chcete svoj outfit pozdvihnúť na vyššiu úroveň, kožené topánky sú odpoveďou. Nepísané pravidlo hovorí, že topánky by mali tvoriť jednu tretinu až jednu polovicu sumy nášho outfitu. Nie je hriechom obliecť si jednoduché tričko a džínsy, ak topánky vyzerajú kvalitne a neonosene. Ak si však ku krásnym šatám či obleku oblečiete lacné topánky, pokazí to celý dojem.

 

5. Široký výber

Už neplatí, že koženú obuv kúpite len v hnedej alebo čiernej farbe. U nás nájdete aj lodičky a baleríny v rôznych farebných prevedeniach, pánske poltopánky aj v elegantnej modrej, štýlové jarné čižmy či elegantné tenisky napríklad v metalických odtieňoch. Výber kvalitnej obuvi sa už neobmedzuje len na základné farby!

 

Bonus:

Naše kožené topánky sú vyrábané v EÚ a nájdete u nás aj dámske aj pánske modely značky JohnC, ktoré nekúpite nikde inde. Môžete si byť istí, že okolie zaujmete svojou jedinečnosťou, ktorú len podčiarknu naše topánky. A keďže chceme, aby ste sa z kožených topánok tešili čo najdlhšie, nájdete u nás aj prípravky na obuv, s ktorými oživíte farbu aj lesk.

 
Pravidelné novinky od nás priamo pre Vás. Ako? Jednoducho!

John-C.sk nájdete na GLAMI.sk

Copyright © 2016 JOHN-C s.r.o. Košice.

Grafika a vývoj bart.sk