Čomu dáva zelenú rok 2019?

Už sme asi všetci stihli postrehnúť, že s príchodom nového roku sa menia i módne trendy. Niektoré kúsky sú na scéne stále, druhé napríklad len jednu sezónu a iné sa do nej vrátia aj po rokoch. Rok 2019 si pravdepodobne potrpí na našu výšku.

 

1.
Nie je ani potrebné si pravidelne študovať akési módne magazíny, či voľajaké články, zamerané na najaktuálnejšie módne trendy, aby sme zaregistrovali, čo je momentálne najhorúcejším trendom v oblasti obuvi. Absolútne stačí zájsť do obchodu po kávu, či už len vyhodiť smeti. Ak Vám hneď napadli platformové tenisky, BINGO! Trefa do čierneho! A čím vyššie, tým lepšie.  Sú kombinovatelné s riflami, ale i dokonca so sukňou. Vďaka vysokej podrážke vašej postave môžu len polichotiť. 
Bonusom sú taktiež pre  nižšie dámy/slečny. Tento trendy kúsok, by si mala mať v botníku určite aj ty! Veď predsa každá chceme kráčať s módou.

               
2.
A čože len môže byť v druhom bode? Aký trend tu máme tentokrát? Keďže sme veľmi vyťažení, či už z práce alebo z našich koníčkou, určite si nie jeden z nás potrpí na pohodlie. Áno, áno pohodlie. Teraz ale nemáme na mysli pohodlie v gauči, ale predsa v štýlovej obuvi. No bol by to niekto niekedy tušil? Že pohodlie, a ešte k tomu v štýlovej obuvi! Ale naozaj je to tak! Ďalším hitom tejto sezóny sú presne tieto tenisky! No, čo už len môže byť viac, ako komfort, v ktorom vyzeráte skvelo? Táto obuv ma dokonca aj viacero funkcií! Či už po estetickej stránke alebo pri všestrannom využití. Dávno vieme, že športová obuv nie je len na šport! Ale môžeme to zakomponovať aj pri našich skvelých outfitoch!! Tieto topánočky sú nielen vzdušné, ale aj neuveriteľne ľahké, štýlové a pohodlné! 

               
3.

Ďalším nestarnúcim hitom sú jednoznačne dreváky! Nech je doba akákoľvek, dreváky budú trendy stále! Polichotia každej postave a jednoznačne oživia váš otfit! Každá by mala mať vo svojom botniku minimálne jedny! A viete, čo? My sme rozšírili náš sortiment aj o ďalšie rôzne moderné dreváčiky! Tak neváhajte a rýchlo si uchmatnite tie svoje vyvolené! Ktorá z nás, by nechcela byť trendy aj cez leto?! 

                   
4.
Keďže mame opäť teplé ročne obdobie, ktorú obuv spomedzi všetkých, jednoznačne, využijeme najviac? Správne, šľapky! Čo už len môže byť lepšie pre naše nohy, než vzdušnosť? Štýlova, podtýkam! Nuž, tu sa objavuje jeden malý háčik.. Pri výbere z nášho sortimentu budete mať jeden malý problém... A to taký, že z toľkých rôznych a krásnych kúskov si len jeden pár dozaista nevyberiete! Máme obrovský sortiment šľapiek, v ktorom si nepochybne vyberie každá z nás. Ale prečo by ste ostali len pri jedných? Veď predsa za bezkonkurenčné ceny u nás si ich môžte nakúpiť aj viac! Tak sa poponáhľajte aby ste si uchmatli tie svoje.  PS: Keď spojíte prvý a štvrtý bod, čo vytvorite? BOMBU!!

               

Takže, keď si to cele zhrnieme, kde nakúpite tieto vychytávky za bezkonkurenčné ceny? Spýtajme sa samých seba, je reálne kúpiť skvelé produkty, ktoré sú štýlové, kvalitné, pohodlné a majú bezkonkurenčné ceny? Samozrejme, že je! A to výlučne u nás v John-c! Tak neváhajte a navštívte naše kamenné predajne alebo si jednoducho, svoje vyhliadnute krásky, objednajte z pohodlia domova cez náš eshop. 
A aby som nezabudla, na svoje si prídu u nás samozrejme aj páni

 

Pravidelné novinky od nás priamo pre Vás. Ako? Jednoducho!

John-C.sk nájdete na GLAMI.sk

Copyright © 2016 JOHN-C s.r.o. Košice.

Grafika a vývoj bart.sk