Dámske tenisky - 5 trendov na rok 2018

Hoci tenisky majú slúžiť ako športová obuv, milujeme ich aj na bežné nosenie. Nie je sa čo čudovať - sú pohodlné, a navyše štýlové. Dnes ich môžeme nosiť pokojne aj k šatám či sukniam. Niektoré druhy obuvi sú nadčasové, pri teniskách sa však radi sa necháme zlákať aj novými trendmi. Aké botasky sa teda budú nosiť tento rok?

 

Dámske tenisky 5 trendov na rok 2018

 

Saténové šnúrky

Nežnosť prevláda aj pri teniskách, a tak sa stretávajú materiály ako satén, zamat či kožušina. Takéto tenisky si obľúbia aj dámy, ktoré sa neobliekajú športovo, lebo botasky pôsobia viac elegantne než športovo. Samotné materiály určujú použitie obuvi na bežné nosenie do práce, do školy či na voľný čas, keď chcete vyzerať elegantne a štýlovo.

 

Saténové a zamatové šnúrky dámske tenisky JohnC

 

Metalické odtiene

Zlatá, strieborná, ale aj rose gold či medená. Áno, tie odtiene milujeme, a to nielen na šperkoch. Veď ozdobou môžu byť aj topánky, ktoré dotvárajú celý outfit a pútajú pozornosť. Lesklé botasky môžete zladiť s doplnkami, alebo ich nechať vyniknúť samostatne, ak je zvyšok oblečenia minimalistický. Je to len na vás, v každom prípade však zažiarite.

 

Tenisky v metalických odtieňoch JohnC

 

Hrubá podrážka

Nenadelila vám genetika výšku modeliek a prijali by ste pár centimetrov navyše? Ide to aj pohodlne! V móde sú totiž botasky s hrubou podrážkou a na platforme, či skôr flatforme - keďže podrážka je rovná a vysoká. Tento druh tenisiek sa nazýva aj “creepers” a spoznáte ich práve podľa charakteristickej platformy. Aj športové bežecké tenisky sú však stále trendy a tiež vám trocha pridajú na výške.

 

 

Tenisky s hrubou podrážkou a platformou JohnC

 

Slip-on tenisky

Nasúvacie botasky, alebo slip-on, sme si obľúbili už dávnejšie. Sú mimoriadne praktické a ušetria nám čas pri obúvaní, navyše aj vyzerajú skvele. Slip-on tenisky tento rok preberajú ďalšie vizuálne prvky, ako sú mašle, trblietky, elegantné materiály, spomínané hrubé podrážky či športový feeling. Nech už máte v obľube akýkoľvek módny štýl, môžete si byť isté, že v kategórii slip-on tenisiek nebudete o nič ukrátená.

 

Slip on botasky tenisky JohnC

 

Výšivky a nášivky

Prišité ozdôbky aj vyšité romantické vzory sú stále v kurze. Nášivky najviac vyniknú na plátených teniskách, ktorým dodávajú rebelský a mladistvý charakter. Vyšité kvety či ľudové vzory zasa vyniknú na botaskách jednoduchého tvaru. Či už ste povahou skôr romantická duša alebo vtipná osôbka, v našom e-shope si vyberiete tenisky pre seba. 

 

Botasky s nášivkami a výšivkami JohnC

Pravidelné novinky od nás priamo pre Vás. Ako? Jednoducho!

John-C.sk nájdete na GLAMI.sk

Copyright © 2016 JOHN-C s.r.o. Košice.

Grafika a vývoj bart.sk